Numer artykułu:
0401-0025-456
Informacje dot. produktu "Pang 100mm Strings for passenger cars (6mm)"
(l) Pang 100mm Strings for passenger cars (6mm)
| Średnica w mm | 6,0 mm |
| Długość (mm) | 6,0 mm |
| Szerokość (mm) | 100,0 mm |
| Typ pojazdu | Universal |
Informacja techniczna
"Pang 100mm Strings for passenger cars (6mm)"
| EAN: | 4049256091857 |
|---|---|
| Unit to packaging type quantity: | Stück |
| Brand: | Pang |
| Kod taryfy celnej: | 40070000 |