Numer artykułu:
1337-0604-251
- Do stosowania na felgach aluminiowych
- Nadaje się do samochodów osobowych
- Zawiera podnośnik palców
Informacje dot. produktu "ciężarek klejony WEGMANN automotive -Typ 37- 60 g, srebrny"
Otrzymasz 100 szt. pasków z ciężarkami klejonymi po 60 g każdy typu 37 marki WEGMANN automotive. Srebrne ciężarki mocowane na taśmie klejącej premium. Dodatkowo ciężarki samoprzylepne posiadają specjalne nacięcia ułatwiające dopasowanie na promieniu obręczy. Są one zatem szybkim i łatwym sposobem na wyważenie kół.
| Gramatura | 60 g |
| Konfiguracja | pasek |
| Szeroka taśma | tak |
| Typ taśmy klejącej | Premium |
| Typ ciężarek | ciężarek klejony |
| Wysokość (mm) | 3,80 mm |
| Długość (mm) | 150,00 mm |
| Szerokość (mm) | 19,00 mm |
| Typ felgi | felga aluminiowa |
| Typ pojazdu | samochód osobowy |
| Kolor | srebrny |
Informacja techniczna
"ciężarek klejony WEGMANN automotive -Typ 37- 60 g, srebrny"
| Waga ciężarka w gr: | 60 |
|---|---|
| Szerokość (w mm): | 19 |
| EAN: | 4049256147134 |
| Unit to packaging type quantity: | Stück |
| Typ pojazdu: | Samochód osobowy |
| Kolor: | srebrny |
| Rodzaj felgi: | Felga aluminiowa |
| Fingerlift: | 1 |
| Format: | Rygiel |
| Wysokość wraz z taśmą klejącą (mm): | 3.8 |
| Taśma klejąca: | Premium |
| Brand: | WEGMANN automotive |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj pokrycia / wykończenie: | Pokrycie proszkowe |
| Segmentacja: | 12 x 5g |
| Typ: | Typ 37 |
| Rodzaj ciężarka wyważającego: | Ciężarek klejony |
| Kod taryfy celnej: | 87087099 |